Ви тут:
Спорт Суспільство 

Косовська інтелігенція: що відомо про сьогоднішнього суперника “Ворскли”

Косовська інтелігенція: що відомо про сьогоднішнього суперника “Ворскли”

Полтавська команда зіграє з “Дритою”.

Про часу початку матчу, який відбудеться у Туреччині, поки нічого не відомо.

Дріта була заснована як SHKA Drita в 1947 році з секціями драми, пісні, танців та футболу. Пізніше ФК «Дріта» відокремилася від SHKA Drita та діяло самостійно. «Дріта» була заснована гільдіями, мулярами та пенсіонерами міста Гнілане. Перші гравці клубу не отримували зарплату та грали виключно за їжу.

У югославський період клуб відчував тиск з боку влади через албанську назву та однорідність складу. У 1952 році клуб був розформований. Колишні гравці Дріти перейшли в гніланскую Црвена Звезду. Але незважаючи на це гравці – засновники та їх нащадки не забували про Дріту. Так, у 1960-х роках гніланські студенти в Белграді організували турнір з назвою «Дріта», який об’єднував колишніх гравців та фанатів клубу. У 1977 році югославська влада заборонили називати будь-які команди та турніри назвою Дріта. Але незважаючи на це Демуш Паязіті-Кляікі відновив клуб.

У 1978-1987 роках «Дріта» грала у Другій лізі Косова. У 1987 році «Дріта» вперше вийшла в Першу лігу.

Після 1990-х років менеджером клубу став Османі-Безі, який досяг з клубом протягом наступних 15 років великих досягнень. Під його керівництвом клуб ставав чемпіоном та володарем Кубка Косова. Крім цього клуб у косовській Суперлізі не опускається нижче третього місця.

Прізвисько – «Інтелігенти» (алб. Intelektualët).

Система Orphus Поделиться на fb