Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Космічні війська США показали свою форму

Космічні війська США показали свою форму

Космічні сили США, про створення яких раніше оголосив американський президент Дональд Трамп, показали, який вигляд має їх форма.

Про це повідомляє “24 канал”.

Відповідне фото було опубліковане на офіційній твіттер-сторінці United States Space Force.

Напередодні склав присягу перший командувач новостворених Космічних сил – генерал Джон Реймонд. Космічні війська США тісно співпрацюватимуть з повітряними силами та американською зовнішньою розвідкою.

Створення Космічних сил було одним з пріоритетів американського президента Дональда Трампа. До їх складу увійдуть понад 16 тисяч осіб. Це – шостий вид збройних сил США, призначений для здійснення військових операцій у космічному просторі.

Що відомо про правовий статус космічного простору?

Космічний простір відкритий для дослідження і використання всіма державами. Він вважається загальною спадщиною людства. Щодо нього діє заборона національного присвоєння (на відміну від повітряного простору над територією держави, щодо якого держава має повний та виключний суверенітет).

Космічний простір частково демілітаризований — заборонено виводити на навколоземні орбіти чи іншим чином розміщувати в космосі ядерну зброю та інші види зброї масового знищення.

“Під час саміту країн НАТО у грудні 2019 року космос було визнано шостою сферою військової діяльності”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus