Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Концерт Олега Винника у Полтаві: яка ціна квитків

Концерт Олега Винника у Полтаві: яка ціна квитків

Відомий український співак виступить у обласному центрі Полтавщини 14 березня.

За словами організаторів, у вільному продажі залишилося менше 80 квитків за ціною 900-1200 гривень.

“У 2020 році Олег Винник зробить концертний забіг світового масштабу, який почнеться виступами в містах України до Дня закоханих і свята весни, а завершиться наступної осені в країнах Європи.
В рамках «любовного марафону» кумир мільйонів представить нове концептуальне шоу. Презентація програми «Шалене кохання» в Полтаві відбудеться 14 березня”, – йдеться у повідомленні.

Олег Анатолійович Винник — український співак, композитор, автор пісень та актор. Народився 31 липня 1973 року в селі Вербівка Кам’янського району Черкаської області у родині працівників ферми. Пізніше родина переїхала у село Червоний Кут, де Винник закінчив середню школу. Грав на гітарі в самодіяльному ВІА. Виступав на сцені Черкаського товариства сліпих, членом якого була його мати, Винник Ганна Яківна.


Свою першу пісню «Аромат моей мечты» за словами артиста він написав у 2003 році. Перші сольні виступи були ще у Німеччині. 2004-го Виступав на гала-концертах «Künstler gegen AIDS» («Митці проти СНІДу») та Лікарі для країн Третього світу у Берліні. У 2005 році Винник виступав на Гала-концерті проти катастрофи в Азії «Höre auf dein Herz» («Прислухайся до свого серця») у Берліні .

У 2006 році після чергового виступу Винник зустрівся з Олександром Горбенко, бізнесменом без досвіду роботи з артистами, який став продюсером Винника в Україні.

У 2011 році співак повернувся до України й презентував дебютний альбом «Ангел». Його почали запрошувати на збірні концерти, в тому числі на Майдані Незалежності, на День міста Києва. У 2012 році році він видав другий альбом «Счастье».

У 2013 році Олег Винник видав перший україномовний альбом «Роксолана».

Система Orphus Поделиться на fb