Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Конкурс пісень на слова Тараса Шевченка розпочинає прийом заявок

Конкурс пісень на слова Тараса Шевченка розпочинає прийом заявок

Всеукраїнський конкурс “Ше.Пісня 2020” розпочинає прийом робіт. Вже вп’яте відбуватимуться змагання кращих авторів музичних композицій на слова Тараса Шевченка. Десять кращих учасників отримають змогу взяти участь в урочистому гала-концерті, який традиційно проводиться у Києві 9 березня, у день народження Кобзаря.

Переможці отримають дипломи та статуетки, а їхні виступи будуть транслюватися у прямий ефір на сторінці популярного українського фестивалю «Ше.Fest». Крім того, організатори нададуть виконавцям відео з виступів у хорошій якості, які в подальшому можна буде долучити до своїх творчих портфоліо. 

Заявки на участь приймаються до 20 лютого в режимі онлайн, форма для реєстрації доступна за посиланням http://bit.ly/she_song_2020

Учасники можуть спробувати свої сили у номінаціях «Гурти», «Барди (співана поезія)», «Вокальні колективи» (до 20 людей).

До конкурсу приймаються як професійні, так і любительські аудіо- та відеозаписи. Єдиною вимогою до любительського контенту є пристойна якість, достатня для того, щоб оцінити пісню.

23 лютого композиції будуть розміщені на YouTube-каналі «Ше.Fest´у»,  де всі користувачі зможуть долучитися до голосування, поставивши свої «вподобайки». Долю призових місць разом із глядачами будуть вирішувати компетентні члени журі — відомі українські культурні діячі та митці. 

Система Orphus