Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Комісія Полтавської ОДА розглянула 191 заяву від полтавців, які потребують матеріальної підтримки

Комісія Полтавської ОДА розглянула 191 заяву від полтавців, які потребують матеріальної підтримки

22 січня на засіданні обласної комісії з питань надання матеріальної допомоги населенню розподілили кошти обласного бюджету. Загалом, члени комісії розглянули 191 заяву від полтавців, які потребують підтримки.

Серед звернень, які підтримали члени комісії: допомога на лікування, у тому числі учасників АТО, ліквідаторів ЧАЕС, онкохворих та дітей. Розмір одноразової допомоги, залежно від стану захворювання.

“Слід допомагати людям у скрутному становищі, на лікування. Не можна “ставити на них хрест”. Допомога має бути суттєвою і системною”, – сказала заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Загалом, річна сума на 2020 рік, передбачена з бюджету Полтавської області на матеріальну допомогу мешканцям, становить 12 млн 492 тис. грн.

“З 191 заяви, яка до нас надійшла станом на сьогодні, 6 – щодо матеріальної допомоги, а інші стосуються витрат на лікування”, – зауважила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації Світлана Матуйзо.

Щодо скрутного матеріального становища, то члени комісії задовольнили прохання всіх шістьох заявників, виділивши їм відповідну підтримку.

Система Orphus