Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Керівники області привітали полтавців з Днем Соборності

Керівники області привітали полтавців з Днем Соборності

22 січня відзначається День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Це нагадування для всіх українців про те, що сила нашої держави – в єдності земель, а сила народу – в єдності людей.

З цим святом мешканців Полтавської області привітав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з Днем Соборності України!

22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Цей історичний факт довів безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ та став довгожданим наслідком тривалих національно-визвольних змагань, мрій та зусиль багатьох наших земляків.

Нині боротьба за державний суверенітет та цілісність України продовжується: тривають бойові дії на Сході нашої держави, анексовано Крим, гинуть прості люди. Однак є надія, що завдяки віковій мудрості та наполегливості нашого народу вдасться відновити цілісність України!

Дорогі полтавці! Пам’ятаймо, що єдність та сила України залежить від кожного з нас! Попри труднощі, ми повинні вистояти і разом йти до спільної мети – жити у вільній, демократичній та могутній державі!

Слава Україні!

З Днем Соборності полтавців привітав і голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Шановні полтавці!

22 січня відзначається День Соборності України.

Саме цього дня у 1918 році Українська Народна Республіка була проголошена самостійною, ні від кого незалежною, вільною суверенною державою українського народу, а в 1919 році Українська Народна Республіка і Західноукраїнська Народна Республіка підписали Акт Злуки та об’єдналися в одну державу. Народилася країна, у якій ми живемо.

Наш обов’язок – кожному на своєму місці, в силу своїх можливостей дбати про подальший розвиток Української держави, збереження цілісності її території. Соборність – це творення добра для себе і для людей, шанування своєї мови, звичаїв, традицій, символіки, оберігання своєї землі, її природи і краси. Це єдність душ, помислів і дій.

Прийміть щирі вітання з Днем Соборності України!

Хай непорушною буде міць нашої держави, достатком повниться її земля, єдиною родиною живе народ України! Здоров’я вам, щастя та добра!

 

Система Orphus Поделиться на fb