Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Керівником Полтавагазвидобування призначили Олександра Олексенка

Керівником Полтавагазвидобування призначили Олександра Олексенка

Директором газопромислового управління «Полтавагазвидобування» призначили Олександра Олексенка, який має понад 25 років досвіду у енергетичній та фінансовій сферах.

«Олександр має значний досвід реформування великих енергетичних підприємств і ефективного управління ними. Це досвідчений керівник, який неодноразово доводив свою принциповість у питаннях боротьби з неефективністю та зловживаннями. Саме такі навички і якості потрібні нам сьогодні, коли перед Полтавагазвидобуванням стоять наскладні задачі з утримання і нарощення обсягів видобутку, підвищення економічної ефективності роботи підрозділу», – прокоментував Андрій Фаворов, директор дивізіону «Інтегрований газ». Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Раніше Олександр обіймав керівні посади в енергетичних компаніях «Полтаваобленерго», «Полтаватеплоенерго». Здобув технічну освіту в Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки, а також закінчив Вищу школу міжнародного бізнесу при Харківському державному економічному університеті.

З вересня 2019 р. по січень 2020 р. виконуючим обов’язки директора був Володимир Ткаченко, який обійняв посаду першого заступника директора Полтавагазвидобування. Раніше, з вересня 2018 р. по вересень 2019 р. директором філії був Євген Палєнка, якого призначили директором фінансовим Укргазвидобування.

Довідково

Газопромислове управління «Полтавагазвидобування» є одним із провідних виробничих підприємств, що здійснює видобуток природного газу у Полтавській, Харківській, Сумській та Дніпропетровській областях. За результатами 2019 року підрозділ наростив обсяги товарного газу до 5,48 млрд м3 природного газу, що на 35 млн м3 перевищує аналогічні показники минулого року.

Філія здійснює розробку 42 родовищ вуглеводнів у східній і центральній частині України. Експлуатаційний фонд управління становить 743 свердловин. До складу газопромислового управління входять 49 виробничих об’єктів.

Система Orphus Поделиться на fb