Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Керівника “Полтавської міської дитячої клінічної лікарні” відсторонили від обов’язків та проводять службове розслідування

Керівника “Полтавської міської дитячої клінічної лікарні” відсторонили від обов’язків та проводять службове розслідування

Керівника КП «Полтавська міська дитяча клінічна лікарня Полтавської міської ради» Ларису Савченко відсторонили від виконання обов’язків на час службового розслідування. Про це, під час брифінгу у міськраді повідомили заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Нестуля, заступник начальника управління охорони здоров’я та соціального розвитку Вікторія Лоза та голова постійної депутатської комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони злоров’я, материнства та дитинства Олександр Кудацький.

У міській раді уже створили спеціальну комісію, йдеться у повідомленні прес-служби, що розпочала службове розслідування обставин пов’язаних з ремонтом, що проводять у відділенні онкогематології КП «Полтавська міська дитяча клінічна лікарня». Як виявилося, кошти на ремонт цього відділення волонтери та мами, чиї діти померли від раку, збирають в інтернеті.

Про ремонт і збір коштів міська влада дізналася із соціальних мереж.

Як розповіла Вікторія Лоза, директор дитячої лікарні Лариса Савченко жодного разу не звернулася до міської влади з пропозицією виділити кошти на ремонт в онкогематологічному відділенні.

– У цьому відділенні були замінені пластикові вікна на нові пластикові вікна за кошти, що також зібрали волонтери. Хоча на заміну вікон міська влада у минулому році виділила 1 млн 600 тис. грн. Загалом, на потреби міської дитячої лікарні у 2019 році з міського бюджету було виділено майже 14 млн грн. Чому виникла така ситуація, що кошти на ремонт збирають в Інтернеті, буде розбиратися спеціальна комісія, – зазначила Вікторія Лоза.

Головою новоствореної комісії є депутат міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони злоров’я, материнства та дитинства Олександр Кудацький. До її складу також ввійшли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Нестуля, депутат Полтавської міської ради Віктор Харченко, заступник начальника управління охорони здоров’я та соціального розвитку Вікторія Лоза та головний спеціаліст управління охорони здоров’я Департаменту охорони здоров’я Антоніна Квачан. Комісія працюватиме до 6 березня.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Нестуля зазначила:

– Ми вважаємо неприпустимими факти збирання коштів на ремонт з людей, якщо на ці цілі виділяються кошти з бюджету. Змінюючи старі підходи до роботи, ми прагнемо абсолютної прозорості в діяльності медичних закладів, за яку, насамперед, відповідають їх керівники.

Система Orphus Поделиться на fb