Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Калайдинцівська сільська рада хоче приєднатися до Лубен

Калайдинцівська сільська рада хоче приєднатися до Лубен

У Лубнах відбулася нарада з питань приєднання Калайдинцівської сільської ради до територіальної громади міста Лубни.

Міський голова Лубен Олександр Грицаєнко познайомив присутніх на нараді з представниками виконавчого комітету Лубенської міської ради -членами робочої групи з питань добровільного приєднання Калайдинцівської сільської ради до територіальної громади м.Лубни та розповів про своє бачення та перспективи такого об’єднання. В свою чергу сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Ґава представив зацікавлених осіб з іншої сторони. Розпові, що ініціатором такого об’єднання виступає саме їх сільська рада, яка реальні перспективи свого розвитку бачить саме в такому об’єднанні з містом Лубни.

Про це повідомили у Лубенській міськраді.

Представник Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України Олександр Полупан розповів присутнім про вже існуючий досвід об’єднання таких громад у Полтавській області, дав детальну покрокову інформацію, як має відбуватися цей процес та відповів на запитання присутніх.

У ході розмови присутні піднімали чимало питань, які стосувалися функціонування закладів освіти, медицини, культури таких громад, проблем фінансування та бюджетного формування, тощо.

За результатами зустрічі вирішили доручити робочій групі продовжити роботу, окреслили коло питань, які потребують першочергового вирішення.

Система Orphus