Ви тут:
Суспільство Україна 

Кабмін скасував дублювання е-декларацій у паперовій формі, – Дубілет

Кабмін скасував дублювання е-декларацій у паперовій формі, – Дубілет

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет заявив про скасування обов’язкової для державних органів процедури дублювання електронних декларацій у паперовій формі.

Про це написав Дубілет у своєму Telegram-каналі, передає Еспресо.

“Уже кілька років кадрові служби всіх державних органів готують пакет паперових документів по кожному держслужбовцю і надсилають у податкову службу. І кожного разу податкова їм відповідає, що вони не можуть надати відповідь. Ми, нарешті, скасували цю чудернацьку процедуру. Вважаю, що цей кейс може стати класикою про те, наскільки безглуздими можуть бути процеси в наших державних органах”, – написав Дубілет.

Дубілет зазначив, що у 2014 році в Україні було прийнято закон про очищення влади. Згідно з ним кожен, хто влаштовувався на державну службу, має пройти перевірку. За правилами чиновники повинні були заповнювати паперові декларації, а кадрова служба відправляла запит на податкову з проханням їх перевірити.

У 2016 році ці паперові декларації змінили на декларації НАЗК в електронному вигляді. От тільки Кабмін не змінив регламент, за яким кадровики повинні відправляти запит на податкову. І ось уже кілька років у всіх держорганах України відбувається дивний ритуал. Кадрова служба готує по кожному кандидату значний пакет паперових документів і відправляє офіційний запит на податкову службу. У відповідь податкова служба кожен раз офіційно відповідає, що взагалі-то паперові декларації на них ніхто не подає.

Фото з Facebook сторінки.
Система Orphus Поделиться на fb