Ви тут:
Суспільство 

Іран погрожує атакувати Дубай і Хайфу в разі відповіді з боку США

Іран погрожує атакувати Дубай і Хайфу в разі відповіді з боку США

Корпус вартових революції Ірану заявив, що в разі бомбардування іранської території він завдасть удари по місту Дубай в Об’єднаних Арабських Еміратах та Хайфі в Ізраїлі

Про це повідомляє CNN з посиланням на Telegram-канал КВІР, зазначає Еспресо.

У свою чергу, верховний лідер Ірану Аятола Сеєд Алі Хаменеї у відео, яке поширюють неофіційно, звернувся до людей зі словами про те, що “США можуть завдати шкоди Ірану, але собі заподіють шкоди в багато разів більше”.

Він повторив те, що, за його словами, казав ще за президенства Барака Обами: “Час для рейдерських атак закінчився. Якщо завдаси удару, то дістанеш у відповідь”.

Разом із ти, сенатор-республіканець Ліндсі Грем назвав атаку Ірану на дві іракські бази, де розміщуються американські війська, актом війни

“Це був акт війни за будь-яким розумним визначенням, – сказав Грем. – Президент має всі повноваження, необхідні йому відповідно до статті II, щоб відповісти, і як він реагує, ще не визначено, але він має право реагувати”.

Грем, також додав, що Трамп може завдати удару по військових або нафтових цілях. Перед цим він, за його словами, розмовляв телефоном з президентом.

Система Orphus