Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Гурт «Піккардійська Терція» виступить разом із незрячими дітьми

Гурт «Піккардійська Терція» виступить разом із незрячими дітьми

19 січня, на Водохреща, вокальна формація «Піккардійська Терція» покаже у Києві нову святкову програму колективу, яка називається «Казка на білих лапах».

Її унікальністю є те, що разом із «піккардійцями» співатимуть талановиті незрячі діти з усієї України.

«Казка на білих лапах» – таку назву має альбом, створений спільно «Піккардійською Терцією» та незрячими дітьми з усієї України: зі Львова та Дніпра, з Рівного та Миколаєва, з Івано-Франківська та Тернополя… Автором музики до усіх пісень з цієї унікальної збірки виступив один із «піккардійців» – Ярослав Нудик. Запис альбому підтримав Український культурний фонд.

«Ця програма – це пісенна Різдвяна казка, сповнена, з одного боку, дитячою наївністю та щирістю, а з іншого, «піккардійським» професіоналізмом та багатоголоссям, – розповідає художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець. – Працюючи з дітками над альбомом «Казка на білих лапах», ми самі подумки повернулися у дитинство – відчули те щемке диво Різдва, пригадали ті теплі й затишні святкові дні, ті світло і радість, якими живе дитина від Дня Святого Миколая – й до Йордану. Усім цим тепер хочемо поділитися зі слухачами з великої сцени».

Система Orphus