Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Гончарук каже, що проти Президента та його уряду “працює багато людей”

Гончарук каже, що проти Президента та його уряду “працює багато людей”

Проти команди президента Володимира Зеленського й уряду Олексія Гончарука працюють зараз багато людей.

Про це очільник уряду Олексій Гончарук написав на свої сторінках у соціальних мережах, інформує Espreso.tv.

“Із самого початку проти команди президента й уряду працюють багато людей, яким хотілось, щоб нам нічого не вдалося. Щоб Україні не вдалося. Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки”, – написав прем’єр.

Серед успіхів роботи свої команди Гончарук назвав зміцнення обмінного курсу та збільшення до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів (25 млрд доларів).

“Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до 2,5 мільярдів доларів. Різко знизилась інфляція до 4,1%. Якщо це не гарні новини для країни, то я повний “профан” в економіці!”, – додав Гончарук.

15 січня у YouTube був опублікований аудіозапис з нібито розмовою Гончарука із заступником голови Національного банку Катериною Рожковою, заступником керівника Офісу президента Юлією Ковалів та міністром фінансів Оксаною Маркаровою про курс долара і економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

На аудіозаписі людина з голосом, схожим на Гончарука, говорить про те, що у президента дуже примітивне розуміння економічних процесів.

У Кабінеті міністрів вже спростували інформацію про те, що Гончарук після оприлюднення цих записів написав заяву про звільнення.

У мережі опублікували третю частину розмови нібито прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністра фінансів Оксани Маркарової і двох заступників глави Нацбанку Катерини Рожкової і Дмитра Сологуба.

В Управлінні державної охорони України заперечили, що “злив” аудіозапису з нібито наради Прем’єр-міністра України можливий.

“Інформація про “злив” аудіозапису з нібито наради Прем’єр-міністра України Управлінням державної охорони України, а також про здійснення охоронним відомством прослуховування вищих посадових осіб не відповідає дійсності! Наголошуємо, що військовослужбовці Управління державної охорони та інші уповноважені державні органи здійснюють повний комплекс регулярних технічних заходів, які спрямовані на попередження будь-якої можливості прослуховування посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона. Звертаємось до представників ЗМІ з проханням не використовувати в своїх повідомленнях недостовірну та неперевірену маніпулятивну інформацію з сумнівних джерел, яка дискредитує військовослужбовців Управління державної охорони України”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus