Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Головою Хорольського районного сектору ГУ ДСНС в Полтавській області став Віктор Галкін

Головою Хорольського районного сектору ГУ ДСНС в Полтавській області став Віктор Галкін

Начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб з робочим візитом відвідав Хорольський район.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

У рамках робочої поїздки головний рятувальник Полтавщини зустрівся з рятувальниками місцевого пожежно-рятувального підрозділу та офіційно представив особовому складу новопризначеного начальника Хорольського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області Віктора Галкіна.

“Ввірений підрозділ один з кращих в області. Продовжуємо якісно та ефективно виконувати пріоритетні завдання, які стоять перед службою. Оперативне реагування на усі надзвичайні події та профілактичні заходи з запобігання пожежам в приватному житловому секторі – серед головних завдань рятувальників”, – наголосив Володимир Салогуб.

Також, начальник Головного управління оглянув умови несення служби особовим складом, матеріально-технічне забезпечення та зауважив, що робота по оновленню аварійно-рятувального обладнання та пожежних й спеціальних автомобілів триває.

“Минулого року завдяки ДСНС України, підтримки обласної влади та міжнародних партнерів рятувальники Полтавського гарнізону отримали сучасну техніку та обладнання, яке успішно використовують для ліквідації надзвичайних подій та допомоги постраждалим. Маємо амбітні плани і на цей рік по впровадженню нових засобів та удосконаленню спеціального оснащення для наших вогнеборців”, – підкреслив Володимир Салогуб.

Система Orphus