Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов збирає дорадчу групу щодо добудови мосту через Сулу

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов збирає дорадчу групу щодо добудови мосту через  Сулу

За участі голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова 30 січня об 11:00 відбудеться засідання дорадчої групи щодо владнання ситуації, яка склалася із завершенням будівництва мосту через р. Сулу.

Про це повідомили у Полтавській ОДА

За словам Олега Синєгубова, ситуація, яка склалася з реконструкцією цього скандального довгобуду,  є ганебною і не задовольняє ані керівництво області, ані місцевих жителів, які вже кілька років вимушені страждати через недбалість посадовців та будівельників.

«Проблему має бути вирішено однозначно і остаточно. Я дякую місцевим депутатам облради Руслану Ляшку і  Фахраддіну Аладдіну-огли Мухтарову, а також Народному депутату Анастасії Ляшенко за їхню небайдужу позицію та конструктивний підхід», – заявив голова ОДА.

Окрім голови ОДА та депутатів обласної ради, на засіданні будуть присутні представники місцевої влади і районні депутати, керівництво управління капітального будівництва обладміністрації, компанії-підрядники, а також активісти ініціативної групи місцевих жителів, які невдоволенні затягуванням будівництва.

Як повідомлялося раніше, роботи з реконструкції мосту через р. Сулу (дорога М-03 Засулля-Лубни), було розпочато ще за минулої влади. На початку 2018 року було оголошено тендерний аукціон, який пройшов 23 лютого. Ремонтні роботи стартували в травні 2018 року і мали бути завершені вже за рік, але весь час терміни зривалися. Останньою обіцянкою тодішнього голови ОДА Валерія Головка та колишнього керівника Департаменту будівництва обладміністрації Тимофія Голбана була здача об’єкту у вересні-жовтні 2019 року, але і дотепер роботи не завершені. Увесь цей час місцеві мешканці вимушені перебиратися через річку або багатокілометровими об’їзними шляхами, або їхати по недобудованому мосту, наражаючись на небезпеку.

Система Orphus