Ви тут:
Спорт Суспільство 

Фігурне катання: український дует у ТОП кращих чемпіонату світу

Фігурне катання: український дует у ТОП кращих чемпіонату світу

Український танцювальний дует Олександра Назарова та Максим Нікітін увійшов до десятки найкращих в Європі, посівши 10-е місце на чемпіонаті континенту, який завершився сьогодні в австрійському місті Грац.

Як розповіли у Федерації фігурного катання, у ритмічному танці наші фігуристи показали 11-й результат, а в довільному перевершили себе, встановивши власний рекорд – 108.40 балів. Яскравий танець українців під композицію Рене Обрі, в якому вони виступають в образах французьких мімів, був насичений складними елементами, причому, деякі з них придумали самі спортсмени. Судді високо оцінили якісне виконання танцюристами надзвичайно складних підтримок, четвертий рівень отримали твіззли, обертання. Довільну програму Назарова/Нікітін завершили на 9-й позиції.

Загальна сума балів за підсумками двох програм також стала для дуету рекордною – 179.94.
Нагадаємо, 23-річна Олександра Назарова та 25-річний Максим Нікітін тренуються в Харкові у відомого українського тренера Галини Чурілової. Нинішній чемпіонат Європи – четвертий у їхній спортивній кар’єрі. На ЧЄ- 2017 в чеській Остраві вони вперше увійшли до топ-10, посівши загальне дев’яте місце. В цьому сезоні наш дует взяв участь у низці міжнародних турнірів і в усіх здобув нагороди.

Фото – freepik.

Система Orphus Поделиться на fb