Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фахівці ДСНС Полтавщини нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті

Фахівці ДСНС Полтавщини нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті

З початку року на території Полтавської області виникло 30 пожеж. На місці пожеж були виявлені тіла 2 людей. Аби зменшити кількість надзвичайних подій, запобігти внаслідок них людським втратам фахівці обласної Служби порятунку “101” щодня проводять з громадянами профілактичні бесіди.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Полтавській області.

Так, 8 січня рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу уКременчуці та Козельщинському районі, а днями раніше поспілкувалися з мешканцями Полтави, Пирятина, Великобагачанського, Семенівського та Чорнухинського районів.

Співробітники ДСНС наголошували на важливості дотримання правил пожежної безпеки. Рятувальники радили слідкувати за станом та справністю електромережі, а у разі виходу з приміщень не залишати увімкненими телевізори, праски тощо. Також, не залишати малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяти їм бавитися сірниками. Намагатися уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності. Не палити у ліжку та дбати про стан опалення в помешканні та не використовувати старі чи несправні обігрівачі. Крім того, рятувальники вручали громадянам тематичні листівки та пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки у побуті.

“Пам’ятайте, що при виникненні пожежі необхідно негайно викликати вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus