Епопея закінчилася: Андрій Лунін перейшов у “Ов’єдо”

Український воротар продовжить кар’єру у іспанській Сегунді.

Як повідомляє sport.ua, 20-річний воротар національної збірної України Андрій Лунін, права на якого належать мадридському «Реалу», на правах оренди перейшов в «Ов’єдо».

Нагадаємо, в першій частині цього сезону Лунін виступав за «Вальядолід», однак там Лунін практично не мав ігрової практики, тому орендна угода було достроково припинено.

Відзначимо, що в цьому сезоні Лунін відіграв за «Вальядолід» лише два матчі в Кубку Іспанії.

22 червня 2018 перейшов за 9 мільйонів євро до іспанського клубу «Реал Мадрид», підписавши контракт на 6 сезонів. Представлення громадськості українського голкіпера відбулося 23 липня 2018. Дебютував за клуб у матчі Міжнародного кубка чемпіонів проти «Манчестер Юнайтед», розпочавши зустріч на лаві запасних. Після перерви вийшов на поле замість Кіко Касільї за рахунку 1:2, провів весь другий тайм і не пропустив.

Наприкінці серпня 2018 року офіційно оголошено про перехід Луніна на умовах однорічної оренди до лав іншого клубу Ла-Ліги, «Леганеса». Дебютував за «Леганес» 10 листопада замінивши на 86 хвилині травмованого Івана Куельяра в матчі проти «Жирони». Перший повний матч в Ла-Лізі зіграв 23 листопада проти «Алавеса». У кубковому матчі проти «Райо Вальєкано» відбив пенальті екс-форварда «МЮ» Бебе, гра закінчилася з рахунком 2:2.

В серпні 2019 року Андрій Лунін відправився в оренду до «Вальядоліду».