Ви тут:
Суспільство Україна 

Електронне посвідчення водія можна буде використовувати для реєстрації для подорожі літаком і поїздом

Електронне посвідчення водія можна буде використовувати для реєстрації для подорожі літаком і поїздом

Електронне посвідчення водія можна буде використовувати під час реєстрації для подорожі літаком і поїздом у внутрішньому сполученні.

Відповідну ініціативу Міністерства інфраструктури України підтримав Уряд України своїм рішенням 29 січня. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«На засіданні Уряду підтримали впровадження експерименту: під час подорожі поїздом, а також в аеропортах під час реєстрації та оформленні багажу на внутрішніх авіарейсах для посвідчення особи пасажира можна буде використовувати електронне посвідчення водія через додаток «ДіЯ» у смартфоні. Отже, електронне посвідчення водія можна буде використовувати під час реєстрації для подорожі літаком і поїздом у внутрішньому сполученні. Це дуже зручно, сучасно та позбавляє пасажирів зайвого клопоту», – заявив Владислав Криклій.

Міністр інфраструктури наголосив, що дана новація сприятиме розбудові цифрових транспортних коридорів у внутрішньому сполученні, реалізації проекту «Цифрова держава» та буде зручною для мільйонів українських водіїв.

Фото: Асоціація міст України

Система Orphus