Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Дорога Полтава-Олександрія та міст через Дніпро: у Полтавській ОДА обговорили транспортні проблеми Кременчука

Дорога Полтава-Олександрія та міст через Дніпро: у Полтавській ОДА обговорили транспортні проблеми Кременчука

10 січня у Полтавській ОДА відбулась нарада з питань будівництва автомобільної дороги М-22 Полтава-Олександрія на ділянці обходу Кременчука з мостовим переходом через річку Дніпро.

Головний архітектор області Ірина Особік зазначає, що додаткові як дороги, так і мостовий перехід через Дніпро у Кременчуцькому районі чи поблизу нього потрібні. Вона говорить про будівництво дороги Харків-Одеса, яка проходить по південній частині Полтавської області.

«На карті чітко видно будівництво нового транспортного автошляху, який проходить по півдню Полтавської області через Кобеляцький район, Харків-Одеса. На території Полтавщини вихід на річку Дніпро є в Кобеляцькому районі поблизу селища Келеберда. Тут пов’язані Харківська, Дніпропетровська, Кіровоградська області. Але на сьогоднішній день дорога не збудована. Чи будуватимуть її — невідомо. Сьогодні йдуть розмови про коригування генеральної схеми України. Можливо, ця дорога зникне. Але зрозуміло, що додатковий мостовий перехід через Дніпро потрібен. І додаткові шляхи, які будуть або виводити або дублювати шляхи в Кременчуцькому районі чи поруч з Горішніми Плавнями, також потрібні», – говорить Ірина Особік.

Депутати Полтавської обласної ради Василь Хоменко та Олександр Алексюк звернули увагу на Крюківський міст, який знаходиться у вкрай аварійному стані.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький серед іншого зазначає про будівництво дороги, яка йде по східній частині міста, і нового мосту у самому Кременчуці.

«Дорога М-22 йде через Кременчук, об’їзна по Соснівці, далі магістральна дорога по Залізничній вулиці в межах міста, потім вона виходить на велику набережну і на місце, де має будуватись новий міст. Потім міст, перехід на правий берег річки Дніпро в межах міста і виходимо на Дніпровську набережну. Далі дорога веде у бік міста Дніпро. Цей міст проходить по східній частині міста, його околиці. Безпосередньо під міст земля перебачається, ніхто її не забудував, не роздав. Капітальних споруд на березі Дніпра не має», – говорить Віталій Малецький.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін наголосив на тому, що, перш за все, потрібно займатись питаннями регіону і вирішувати проблеми жителів Кременчука.

«Ми ще раз опрацьовуватимемо це питання, тому що нам потрібно вирішити проблему регіону, Кременчуцького району і міста. А потім вже говорити про дорогу Харків-Одеса, яку планували будувати. Ми не знаємо: будуватимуть її чи ні. Перше питання — вирішити проблеми Кременчука».

Система Orphus