Ви тут:
Культура Суспільство 

До ювілею Ліни Костенко оголосили конкурс відеопоезії

До ювілею Ліни Костенко оголосили конкурс відеопоезії

Факультет філології та журналістики ЦДПУ імені Володимира Винниченка оголошує конкурс на кращу відеопоезію за мотивами творів Ліни Костенко «КОСТЕНКІАНА-2020».

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, студенти вищих навчальних закладів та, зрештою, всі, хто відчуває внутрішній потяг до творчості. Крайній термін подачі відеороботи – 8 березня 2020 року.

Конкурсний відеоматеріал хронометражем не більше 5 хвилин необхідно розмістити у вільному доступі на відеохостингу YouTube, посилання разом із заявкою надіслати куратору конкурсу Єлизаветі Єрещенко на адресу serafimovaliza16@gmail.com;  у заявці вказати: назву конкурсної роботи, прізвище та ім’я, контакти автора (авторів).
Представлений відеокліп повинен обов’язково містити титри із вказівкою на назву твору та імена авторів кліпу.

ВИЗНАЧЕННЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
• роботи оцінюватиме експертне журі у складі викладачів кафедри української та зарубіжної літератури та кафедри видавничої справи, редагування і журналістики, журналісти, письменники;
• урочисте вручення переможцям конкурсу почесних дипломів та подарунків відбудеться на традиційному заході, присвяченому Дню народження Ліни Костенко (19 березня 2020 р., Наукова бібліотека університету).

Роботи переможців увійдуть до золотого фонду методичних розробок для викладання української літератури та будуть використовуватися на заняттях в школах та університеті, поширюватися серед вчителів області.

Система Orphus