Ви тут:
Суспільство Україна 

Для українських військових освятять 20 тисяч ікон “Покрови воїнської”

Для українських військових освятять 20 тисяч ікон “Покрови воїнської”

У Михайлівському Золотоверхому соборі Києва 11 січня о 15.30 відбудеться освячення понад 20 тисяч ікон «Пресвятої Богородиці – покровительки українських воїнів» для українських військовослужбовців.

Освячення звершить Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній у співслужінні капеланів Синодального управління військового духовенства, повідомляє РІСУ.

У грудні 2019 року Синодальним управлінням військового духовенства Православної Церкви України було започатковано Всеукраїнську акцію: “Воїни під покровом Богородиці”. Її мета – розповсюдити серед українських військовослужбовців списки (копії) ікони «Пресвятої Богородиці – покровительки українських воїнів», більш відомої у народі, як «Покрови воїнської».

Буде виготовлено понад 20 тисяч ікон «Покрови воїнської» різних форматів, від широкоформатного до кишенькового зразка.

«Покрова воїнська» – особлива ікона, створена на прохання самих військовослужбовців. На ній зображені українські захисники різних часів, від Рівнопапостольного князя Володимира Великого та Великого гетьмана Костянтина Острозького до українських військовослужбовців нашого часу. Автором ікони є художник та іконописець Юрій Нікітін.

Нинішня акція стала можливою завдяки підтримці відомого мецената Робертаса Габуласа, голови Благодійного фонду «Корона князів Острозьких». У співпраці з фондом були виготовлені ікони «Покрови воїнської» великого формату, які передаватимуться у підрозділи, та маленькі, що будуть передаватись особисто воїнам.

Система Orphus