Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Чому 60% людей у світі страждають від “мобільної залежності,”, – з’ясували психологи

Чому 60% людей у світі страждають від “мобільної залежності”, – з’ясували психологи

Сучасні люди важко переживають відсутність доступу до смартфона, з яких 60% страждають від «мобільної залежності». Психологи з’ясували причини такої недуги і назвали способи боротьби з нею.

«Мобільну залежність» лікарі часто називають «захворюванням XXI-го століття», для лікування якої розробляються різні методи. Відомо, що в різних країнах користувачам смартфонів доводиться звертатися за допомогою до психолога, оскільки цифрове життя починає поступово замінювати реальність. Експерти кажуть, що близько 60% від усього населення Землі не може відмовитися від девайсів навіть на день, проводячи час за пристроєм кожні 10 хвилин.

Про це повідомили в cikavosti.com.

Причиною подібної адикції є стимуляція вироблення дофаміну. Коли залежний юзер користується смартфоном, в його мозку відбувається сплеск гормонів, які активізують систему заохочення і задоволення. Подібний процес виникає при наркотичній залежності або закоханості. Кращим способом протидії є обмеження по часу без повної відмови. Різка відсутність доступу до віртуальності негативно сприймається психікою, що тільки ускладнює лікування.

Система Orphus Поделиться на fb