Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Будівництво мосту через Дніпро у Кременчуцькому районі: роз’яснення САД

Будівництво мосту через Дніпро у Кременчуцькому районі: роз’яснення САД

У зв’язку із зацікавленістю громади Кременчука та Кременчуцького району питанням проєктування мосту через р.Дніпро, Служба автомобільних доріг  Полтавській області надає роз’яснення щодо будівництва, яке реалізуватиметься в рамках державного інвестиційного проєкту на автомобільній дорозі М-22 Полтава-Олександрія.

Нагадаємо, минулого тижня дорожники вивчали місце будівництва мосту через Дніпро у Кременчуцькому районі.

“Є різні варіанти будівництва мосту, остаточне рішення чи буде міст проходити через місто Кременчук, чи ні – залежить від результатів державної експертизи, яка враховує соціально-демографічні, економічні та екологічні чинники”, – зазначив голова Служби автомобільних доріг у Полтавській області Іван Краповницький.

‌Техніко-економічне обґрунтування, розроблене на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області, наразі проходить комплексну державну експертизу. ‌Продовжується процедура оцінки впливу на довкілля. Після проходження цих процедур буде розпочата стадія проєктування мосту.

Читайте також: Кременчуцькі депутати наполягають на будівництві нового мосту через Дніпро саме у Кременчуці

‌Громадські слухання планується провести у лютому 2020 року. Зауваження та пропозиції за їх підсумками будуть враховані при розробці проєкту будівництва.

Довідково: Існуючий міст через річку Дніпро в м.Кременчук знаходиться на балансі Укрзалізниці. Наразі жодна з автомобільних доріг, яка перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Полтавській області не проходить через місто.

‌Фінансування розробки техніко-економічного обґрунтування здійснюється з Державного бюджету. Це є частиною державно-інвестиційного проєкту “Будівництво автомобільної дороги М-22 Полтава-Олександрія на ділянці обходу м. Кременчук з мостовим переходом через р. Дніпро, Полтавська область”.

Читайте також: Дорога Полтава-Олександрія та міст через Дніпро: у Полтавській ОДА обговорили транспортні проблеми Кременчука

Система Orphus Поделиться на fb