Ви тут:
Спорт Суспільство 

Баскетбол: матч студентського чемпіонату США завершився масовою бійкою

Баскетбол: матч студентського чемпіонату США завершився масовою бійкою

У кінцівці матчу студентського чемпіонату NCAA між «Канзас Джейхоукс» і «Канзас Стейт Уайлдкетс» трапився неприємний інцидент.

Як повідомляє sport.ua, на останніх секундах форвард «Канзасу» Сільвіо Де Соуза заблокував кидок суперника, після чого наблизився до нього і щось сказав. Це спровокувало жорстку реакцію гравців «Канзас Стейт». В результаті почалася масштабна бійка, яка тривала кілька хвилин. Тренерам і суддям вдалося зупинити своїх баскетболістів.

Матч завершився перемогою «Канзасу» з рахунком 81:60. Нагадаємо, що кілька років тому разом з Де Соузою за «Канзас» грав українець Святослав Михайлюк.

Національна асоціація студентського спорту (англ. National Collegiate Athletic Association, скор. NCAA) — неприбуткова організація, до якої входить 1,268 освітній заклад США та Канади. Організовує спортивні змагання серед університетів та коледжів, в яких щорічно беруть участь близько 450,000 студентів. Штаб-квартира організації розташована в Індіанаполісі, Індіана. 2014 року прибуток від діяльності організації склав близько 1 млрд. доларів, 80-90 % з яких було зароблено з баскетбольного турніру. За підсумками сезону 2016-2017 прибуток організації вже склав 1,06 млрд доларів. Весь дохід розподіляється та повертається до різноманітних організацій та інституцій США та Канади.

Система Orphus