Ви тут:
Спорт Суспільство 

Баскетбол: 40 очок Мессі принесли «Одесі» перемогу над «Харківськими Соколами»

Баскетбол: 40 очок Мессі принесли «Одесі» перемогу над «Харківськими Соколами»

«Одеса» приймала «Харківських Соколів» у другому домашньому матчі ігрового тижня Суперлігі Парі-Матч.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, гості трохи краще провели старт матчу, отримавши 9 очок переваги під завісу першої чверті. Команді Євгена Мурзіна вдалося нав’язати супернику силову боротьбу та відчути впевненість у дебюті гри. Однак другу десятихвилинку краще провели вже господарі, які перехопили ініціативу та виграли першу половину +5. Вже за перші 20 хвилин матчу 22 очка до активу записав американський захисник одеситів Брюс Мессі, який продовжив тягнути команду і після великої перерви.

Команди йшли доволи близько і не відпускали одна одну… до екватора заключної чверті, коли все вирішив усе той же Мессі. Перехоплення із трансформацією у швидкі відриви та надважливі два триочкових під завісу гри дозволили американцю не тільки продемонструвати другий кращий показник результативності у сезоні, а й допомогти своїй команді виграти матч з рахунком 75:63.

Гра, насправді, була доволі близькою, але у вирішальний момент її долю у свої руки взяв лідер господарів, який в підсумку набрав 40 очок. «Одеса» вдруге в сезоні перемогла Соколів та здобула свою 8 перемогу у 16 поєдинках. Харків’яни зазнали 14 поразки у 15 матчах та залишаються головним аутсайдером чемпіонату.

Перейти до вмісту