Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

5 років тому від отриманих поранень у зоні АТО помер військовий з Полтавщини

5 років тому від отриманих поранень у зоні АТО помер військовий з Полтавщини

Сьогодні, 13 січня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь члени родин загиблих українських захисників, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, військовослужбовці Київського гарнізону та курсанти столичних військових навчальних закладів.

Сьогодні, Дзвін Пам’яті пролунав двічі.

У цей день у 2015 році віддали життя, захищаючи Україну від російського агресора

Старший лейтенант БЕЗРОДА Анатолій Миколайович.

Анатолій Безрода народився 1 квітня 1967 року у Лубнах Полтавської області. Про це йдеться на сайті “Книга пам’яті полеглих за Україну”.

Мав звання старшого лейтенанта, звання — командир взводу.

12 січня 2015 року під селом Тоненьке Ясинуватського району Донецької області отримав тяжке поранення внаслідок мінометного обстрілу. Помер у госпіталі 13 січня 2015 року.

Похований у Лубнах.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Рішенням Лубенської міської ради шостого скликання від 20 лютого 2015 року посмертно нагороджений Почесною Відзнакою “За заслуги перед містом Лубни”.

Також у 2015 році загинув солдат КОРЗУН Роман Анатолійович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Система Orphus