Ви тут:
PROвсе Суспільство 

5 продуктів, які можуть не давати заснути

5 продуктів, які можуть не давати заснути

Немає нічого більш дратівливого, ніж нездатність заснути вночі. На жаль, це проблема, з якою багато людей дуже добре знайомі. Перевірте, чи не вживаєте ви незадовго до сну ці продукти, які можуть викликати проблеми з засипанням.

Фастфуд

Особливо, якщо він містить жирний бекон. Жир стимулює вироблення кислоти в шлунку, яка може розлитися в стравохід, викликаючи печію. Жирна їжа може також послабити нижній стравохідний сфінктер, бар’єр між шлунком і стравоходом, що робить кислоті ще простіше для проникнення у всі неправильні місця.

Алкоголь

“Алкоголь будь-якого виду жахливий для сну. Чому? Він швидко метаболізується у вашій системі і змушує вас прокидатися кілька разів протягом ночі”, – говорить Рассел Розенберг, голова ради директорів Національного фонду сну.

Кава

Кофеїн є стимулятором центральної нервової системи. Тобто чашка кави за вечерею буде тримати вас в бадьорості і вночі. Звичайно, люди розрізняються по чутливості до кофеїну, і це, як правило, залежить від того, скільки кофеїну ви звикли вживати.

Шоколад

Шоколад містить не тільки калорії, але і кофеїн. Крім того, він містить теобромін, інший стимулятор, який може збільшити частоту серцевих скорочень і безсоння.

Індійське карі та інші гострі страви

Важкі спеції можуть не давати спати ночами і викликати печію. Так що безумовно не вживайте гостру і жирну їжу в один і той же вечірній прийом їжі. Це потенційний рецепт руйнування сну.

Система Orphus