Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

5 лікарня Полтави однією з перших в області почала працювати за лапароскопічними технологіями

5 лікарня Полтави однією з перших в області почала працювати за лапароскопічними технологіями

За останні 16 років хірурги 5 міської клінічної лікарні провели близько трьох тисяч лапароскопічних операцій.

Серед них малоінвазивні операції, операції на додатках матки, операції по безпліддю, операції на видалення кіст яєчників, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради. Завідувач гінекологічного відділення Юрій Сапегін розповідає: якщо зі 100 прооперованих жінок 37 народять, то це уже велике щастя.

Окрім придбаного нового обладнання, у лікарні відремонтували їдальню.

“Коли ми почали працювати з НСЗУ, у нас діагностична база лікарні значно покращилася. За цей час ми отримали високоякісну апаратуру для УЗД діагностики, значно поліпшилася діагностична робота в лабораторіях. У нас гарне рентгенологічне обладнання. Ми одні із перших в області почали працювати за лапароскопічними технологіями для оперативного лікування хвороб жіночої статевої системи”, – розповів директор КП «5 міська клінічна лікарня ПМР» В’ячеслав Томенко.

Реформа спеціалізованої медичної допомоги на вторинному рівні запланована на квітень 2020 року. Для пацієнтів на ньому лікування буде безкоштовним, усі витрати медзакладам буде виплачувати НСЗУ.

“Ми будемо продовжувати дбати про обладнання для 5 клінічної лікарні, зокрема і для гінекологічного відділення, щоб наші мами, жінки були задоволені тими медичними якісними послугами, які надають їм у цьому відділенні”, – наголосила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Нестуля.

 

 

Фото: freepik

 

 

Система Orphus Поделиться на fb