Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

12 років за ґратами: в Україні засудили суддю-зрадника з Ялти

12 років за ґратами: в Україні засудили суддю-зрадника з Ялти

За публічного обвинувачення Офісу Генерального прокурора Святошинський райсуд Києва в порядку спеціального судового провадження визнав винним суддю Ялтинського міського суду АР Крим у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України). Йому призначене покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

Про це повідомляють в Офісі Генпрокурора.

В ході судового розгляду встановлено, що громадянин України – суддя вказаного суду у березні-листопаді 2014 року забезпечував становлення та зміцнення окупаційної влади РФ шляхом безпосередньої участі в утворенні та функціонуванні незаконно створених російських окупаційних органів на тимчасово окупованій території півострова Крим. Окрім того, він, будучи призначеним на посаду судді так званого “Ялтинського міського суду Республіки Крим Російської Федерації”, виконував функції представника окупаційної судової влади держави-агресора для недопущення контролю української влади на території АР Крим.

Таким чином, зазначена особа умисно надала допомогу РФ в проведенні підривної діяльності проти України на шкоду суверенітету та територіальній цілісності нашої держави.

“Загалом на судовому розгляді та на стадії досудового розслідування знаходяться понад 300 кримінальних проваджень за фактом державної зради суддів”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus