Ви тут:
PROвсе Суспільство 

10 продуктів, які конче необхідні для роботи головного мозку

10 продуктів, які конче необхідні для роботи головного мозку

Наш мозок страждає від неправильного харчування не менше, ніж шлунок. Саме від збалансованого харчування залежить якість пам’яті і тривалість «інтелектуального життя». Що ж особливо потрібно клітинам мозку для підтримання пам’яті у гарній формі?

Прості та доступні продукти допоможуть вам завжди тримати свій мозок у «тонусі», а отже – завжди залишатися із свіжими та розумними думками.

Лосось
Риба містить фосфор, що поліпшує роботу головного мозку. Крім того, у цьому продукті міститься жирні ненасичені кислоти – ліпіди. Саме з них складається третина мозку.
Яйця
Холін, який міститься в жовтку, покращує пам’ять. Учені з Бостонського університету стверджують, що регулярне вживання курячого м‘яса і яєць, а також інших продуктів з високим вмістом холіну (вітамін В4) покращує пам’ять людини і уповільнює процес старіння мозку.
Арахісове масло
Це масло містить вітамін Е, який також потрібен для повноцінної роботи головного мозку. Масло можна додавати в салати.

Ціле зерно
Глюкоза і клітковина, так необхідні для нормального функціонування людського мозку, містяться саме в цілісному зерні.
Вівсянка
У цьому злаку міститься цинк, вітамін Е і В, безперечні лідери для підживлення мозку і нервової системи.
Ягоди
Полуниця поліпшує пам’ять, а суниця і ожина насичені омегою-3. Ягоди можна додавати в салати, мюслі або їсти їх просто так.
Бобові
Горох і квасоля містять складні вуглеводи, клітковину та вітаміни. Їх можна їсти як доповнення до салату або як гарнір. А горох взагалі покращує розумову діяльність мозку.
Овочі
Містять антиоксиданти, які відновлюють пошкоджені клітини. Тому вживання моркви, баклажан, помідор і інших овочів позитивно впливають на роботу мозку.
Молочні продукти
Молоко, йогурт, кефір багаті вітаміном В — важливим компонентом зростання мозкової тканини.
Яловичина
Нежирне м’ясо містить залізо і цинк, поліпшують функцію мозку.

Система Orphus