Ви тут:
Відео Медицина Полтавщина Суспільство 

1 міська лікарня Полтави готується до роботи на другому етапі медреформи

1 міська лікарня Полтави готується до роботи на другому етапі медреформи

1 міська клінічна лікарня Полтавської міської ради – це багатопрофільний лікувальний заклад, який надає високоспеціалізовану медичну допомогу за напрямками неврологія, хірургія, травматологія.

Як розповіла директор КП «1 міська клінічна лікарня ПМР» Ганна Селькіна, протягом останнього часу було проведено ряд підготовчих робіт до роботи на другому етапі медреформи. Зокрема, проведено капітальний ремонт і переоснащення відділення сучасним медичним обладнанням, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

До прикладу, відділення інтенсивної терапії укомплектоване приліжковими моніторами, ліжка – функціональні з протипролежневими матрацами, оснащені дозатори лікарських медичних препаратів. У відділенні також є дефібрилятор, електровідсмоктувач, усі необхідні засоби для надання невідкладної допомоги.

У відділенні неврології надають великий спектр реабілітаційних заходів. Є тренажери, працюють масажисти, інструктор ЛФК, логопед, реабілітолог.

“У 1 міській клінічній лікарні ми відремонтували неврологічне відділення. Завершився ремонт терапевтичного відділення. Ми забезпечуємо 1 міську клінічну лікарню обладнанням для можливості отримання якісних медичних послуг і укладання договорів з НСЗУ”, – наголосила заступник міського голови Світлана Нестуля.

Зазначимо, що реформа спеціалізованої медичної допомоги на вторинному рівні запланована на квітень 2020 року. Полтавська влада допомагає своїм лікарням осучаснювати медичне обладнання.

Система Orphus