Ви тут:
Суспільство Україна 

Зросли тарифи на доставку пенсій через Укрпошту

Зросли тарифи на доставку пенсій через Укрпошту

Кабінет міністрів України ухвалив рішення підвищити тариф на доставку пенсій через відділення Укрпошти та поштарів.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, інформує Hromadske.ua.

За його словами, підвищення тарифів відбулося вперше за останні 15 років та дозволить забезпечити отримання пенсій для близько 4 мільйонів українців у містах та селах.

“Нові фіксовані тарифи дозволять Укрпошті утримувати багатотисячну мережу відділень та забезпечувати надання всіх необхідних сучасних послуг на території всієї країни, зокрема в сільській місцевості, де мешкає понад 15 мільйонів українців”, — зазначив міністр.

Так, з 1 січня 2020 року тариф на доставку пенсії через Укрпошту мешканцям міст складе 1,15% від суми виплати, а для мешканців сіл — 2,3%.

“Але не варто забувати, що Укрпошта — велика інфраструктурна компанія, яка конкурує на ринку поштово-логістичних послуг, де умови мають бути рівними для всіх”, — повідомив Криклій.

“26 жовтня 2018 року Укрпошта повідомила, що планує відмовитись від доставки пенсій та закрити відділення у селах через нерентабельність. Пізніше, у коментарі hromadske, голова компанії уточнив, що відділення не закриють, якщо Пенсійний фонд підвищить тариф на доставку пенсій. Після цього уряд передбачив 500 мільйонів гривень додаткового фінансування Укрпошти у проекті бюджету на 2019 рік”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: