Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Завдяки проєкту “Рука допомоги” полтавка відкрила туристичне агентство

Завдяки проєкту “Рука допомоги” полтавка відкрила туристичне агентство

Минулого року до Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості звернулася Олеся Гонтарюк, яка побажала стати учасницею пілотного проекту «Рука допомоги». Її бізнес-ідея полягала в тому, щоб робити людей щасливими, а саме організовувати для них відпочинок та розваги.

Тому започаткувала власну справу – надання комплексних послуг в організації дозвілля і популяризація нових екскурсійних маршрутів Україною. Реалізація проекту Олесі Гонтарюк стала можлива завдяки проекту «Рука допомоги», що впроваджувався в Полтавській області. Результатом співпраці Полтавської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ та Олесі Гонтарюк стало відкриття туристичного агентства «Час мандрувати», повідомляють у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Сьогодні туристичне агентство успішно працює. Молода підприємниця здійснила свою мрію за допомогою служби зайнятості.

Агентство «Час мандрувати» зараз активно організовує різні види відпочинку для населення.

В своїй діяльності Олеся Гонтарюк популяризує Полтавську область як серед її жителів, так і серед гостей. Полтавщина має все необхідне для розвитку туризму: природні умови, історико-культурні, матеріальні та людські ресурси. І це прекрасно демонструє клієнтка служби зайнятості в своїй діяльності.

поширити новину: