Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Заступники голови Полтавської ОДА звільнені з займаних посад

Заступники голови Полтавської ОДА звільнені з займаних посад

Заступників голови Полтавської обласної державної адміністрації Романа Товстого, Олега Пругла, Миколу Білоконя  звільнили з займаних посад. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Зокрема, на апаратній нараді голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов був у президії уже сам. Наразі нових заступників поки не представили. Скоріш за все, їхні кандидатури знаходяться на погодженні в офісі Президента України.

За попередньою інформацією, радник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін буде першим заступником. Також відоме ім’я іншого ймовірного заступника – Євгеній Греков (кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри приватного права Полтавського юридичного інституту Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»).

Читайте також: Новопризначений голова Полтавської ОДА представив свого радника та поділився враженнями від перших днів роботи

Нагадаємо, Роман Товстий обіймав посаду голови Полтавської ОДА з квітня 2014 року, займався питаннями агропромислового комплексу, екології та природними ресурсів, цивільного захисту, дітей, сім’ї, молоді та спорту. У березні 2019 року був призначений на посаду т.в.о голови Полтавської ОДА.

Олег Пругло опікувався соціальними питаннями, медицини та освіти з 2014 року, а з червня 2019 року – тимчасово виконував обов’язки голови облдержадміністрації.

Микола Білокінь курував у Полтавській ОДА культуру та зв’язки  громадськістю.

поширити новину: