Юніорський чемпіонат світу з хокею: українці стартували з великої поразки

Першим суперником “жовто-блакитних” стали угорці.

Як розповіли в УХЛ, більшу частину першого періоду команди більше пристрілювалися один до одного, час від часу обмінюючись небезпечними моментами. Однак в цих ситуаціях досить впевнено відіграли голкіпери обох команд.

Під кінець періоду при досить рівній грі угорцям все ж вдалося обійти оборонні редути української “молодіжки” та після другого добивання пробити кіпера “жовто-блакитних” Артура Оганджаняна. Таким чином, на перерву команди пішли з мінімальною перевагою збірної Угорщини.

На самому старті другої двадцятихвилинки Денис Архипенко після точного пасу від Дмитра Даниленка зрівняв рахунок в матчі. Однак, з рівним рахунком команди грали недовго – фактично відразу угорці змогли знову прошити українського голкіпера та вийти вперед (2:1).

При всіх спробах української команди відіграти пропущені шайби, знову забити у другому періоді, на відміну від збірної Угорщини, їм не вдалося. А ось суперники ще двічі відзначитися у воротах господарів майданчику та істотно збільшити свої шанси на перемогу.

У заключному відрізку зустрічі українська «молодіжка» всі сили кинула у атаку, проте жоден зі створених моментів біля воріт супротивника реалізувати так і не змогли. Угорська збірна, в свою чергу, ще раз відзначилася у воротах Артура Оганджанян і встановила остаточний рахунок на табло — 1:5.