Ви тут:
здоров’я Суспільство 

Як пити, щоб не було похмілля

Як пити, щоб не було похмілля

Чи можна уникнути похмілля? Можна. Ідеально – не вживати алкоголь і запобігти отруєнню, а також тих неприємних відчуттів, що пов’язані з похміллям.

Коли ж ви вживаєте алкоголь, то необхідно пам’ятати про критичну дозу виникнення похмілля і індивідуальну міру, яку бажано розподілити на час вечірки, передає 24 канал.

Також важливо дотримуватися таких правил:

  1. Дозволяти собі за кожним тостом вжити один ковток спиртного. 
  2. Уникати пиття алкоголю на порожній шлунок.
  3. Не змішувати різні напої (шампанське і віскі, горілку, вино і пиво).
  4. Обов’язковий перекус до і після алкоголю.
  5. Запивання апельсиновим або вишневим соком, негазованою мінеральною водою.
  6. Не забувати переривати трапезу для перебування на свіжому повітрі, для активного руху спілкування.

“Основне: трапеза і вживання алкоголю – це не самоціль, це не спосіб себе отруїти, а спосіб цивілізованого, культурного проведення часу в колективі. Бувалі рекомендують перед вживанням алкоголю з’їсти одну чайну ложку вершкового масла з одним яйцем. Це вас захистить від швидкого сп’яніння”, – зазначає доцент Сергій Акентьєв.

Міцний алкоголь рідше викликає похмілля. Його частіше викликають солодкі напої, коктейлі та інші. Сивушні масла, що містяться в самогоні, темному пиві, текілі, віскі, також посилюють похмілля. Ніколи не варто змішувати різні напої та запивати алкоголь газованою водою. 

“Також велике значення має загальний стан організму та можливість добре відпочити, поспати. Якщо такої можливості нема, то не рекомендується вживати алкогольні напої. Також варто утриматися від вживання, якщо маєте погане почуття, хворобливий стан. Категорично забороняється вживати алкоголь у банях та саунах”, – додає нарколог Олег Страшок.

Система Orphus