Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як правильно провести День святого Миколая

Як правильно провести День святого Миколая

День святого Миколая – одне з найочікуваніших свят для дітей. Адже вважається, що 19 грудня Миколай Чудотворець спускається з небес і дарує подарунки слухняним.

Для багатьох в нашій країні це свято зводиться тільки до подарунків і не більше. Але насправді є ще чимало цікавих релігійних прикмет, про які ми б хотіли вам розповісти, щоб ви знали, як правильно провести День святого Миколая.

19 грудня святий Миколай сходить з небес, тим самим проганяючи з землі все зло і темряву. Це свято прийнято відзначати досить весело, незважаючи на Різдвяний піст, який забороняє багато чого. Молодь заздалегідь збиралася в хаті в одного з учасників святкової ходи, готували костюми і робили святочні маски ряджених акторів та рольові костюми для розігрування сценок із традиційного театру. Зараз ця традиція Дня святого Миколая збереглася тільки в невеликих містечках і селах України.

Але головне, що відбувається на День святого Миколая – це, звичайно, подарунки. Вважається, що Чудотворець дарує щось тільки хорошим дітям. А тим, хто поводить себе погано, він підносить різки, щоб нагадати про те, що їх можуть покарати. А дізнається про поведінку він від своєї свити. Вважається, що з ним завжди ходять два ангела і два чортика, які знають все про дітей.

Система Orphus