Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як полтавських студентів навчали протипожежній безпеці

Як полтавських студентів навчали протипожежній безпеці

Представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели 9 грудня додаткове заняття з пожежної безпеки та попередження виникнення надзвичайної ситуації.

Як повідомляє сайт Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка, студентам презентували відеоролик із змодельованою надзвичайною ситуацією: у лабораторних умовах в житловій кімнаті створили пожежу і посекундно, кожен етап, зняли на відео: від моменту запалу до повного згоряння кімнати. За 6 хвилин кімната згоріла до тла.

Головний інспектор Полтавського міжрайонного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, майор Віталій Пругло назвав найпоширеніші причини виникнення вогню:

«За статистикою, більшість пожеж відбувається через людську недбалість. Приблизно 70% усіх пожеж стається через необережне поводження з вогнем. У зимовий період ви маєте бути особливо обачливими у використанні електричних обігрівачів. Нагадаю, у студентських гуртожитках їхнє застосування категорично заборонено».

На зустрічі обговорили порядок дій у випадку виникнення пожежі, основні вимоги під час евакуації та практичне застосування первинних засобів пожежогасіння.

поширити новину: