Ви тут:
Суспільство 

Як написати листа Святому Миколаю

Як написати листа Святому Миколаю

Мабуть усі дітлахи знають, що вночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай розкладає свої подарунки в черевички, святкові шкарпетки і під подушки всім слухняним дітям. Звісно, він сам здогадується про наші побажання, але, щоб не виникло плутанини, краще заздалегідь надіслати листа святому з проханням про бажаний подарунок.

До справи слід підійти ретельно: пригадати своє життя, свої вчинки, свої бажання. Найкраще написати текст акуратним почерком на гарному папері — це теж засвідчить старанність дитини. Не варто друкувати лист на комп’ютері, оскільки він виглядатиме буденно і нічим не вирізнятиметься.

Почати лист Миколаю слід з привітання. Варто розповісти кілька слів про себе (ім’я, вік, місце проживання), свою родину, друзів, хобі тощо. Далі можна перерахувати добрі справи, зроблені протягом року. Якщо дитина вважає себе недостатньо слухняною – слід зізнатися про це в листі, попросити вибачення за погані вчинки та пообіцяти надалі намагатися так не робити.

Перераховуючити свої побажання, слід зосередитися на бажаному і необхідному. Якщо хочеться вказати речі, які коштують занадто дорого, – це можна зробити. Однак не забудьте попередити, що святий Миколай сам проаналізує лист і принесе те, що вважатиме необхідним.

Не варто обмежуватися тільки матеріальними проханнями. Бажано попросити миру та здоров’я для батьків, для себе та родини, а також допомоги у здійсненні добрих задумів. Лист можна прикрасити малюнками та аплікаціями.

Приклад листа:

«Дорогий Святий Миколаю! Мене звати Сергій, я живу в Полтаві, навчаюся у 1 класі. Протягом всього року я був слухняною дитиною, допомагав мамі прибирати в будинку, гуляв із собакою, завжди складав свої іграшки, старанно вчився. Я знаю, що ти добрий, тому не відмовиш виконати моє прохання. Моє бажання – отримати на свято енциклопедію про машини. Святий Миколаю! Виконай, будь ласка, моє бажання, а я в свою чергу обіцяю тебе не розчаровувати протягом цілого року».

Лист можна залишити на підвіконні та чекати, поки Миколай або його помічники заберуть його, або ж надіслати в резиденцію святого, як варіант — віднести до церкви чи будиночка, де Миколай буває.

поширити новину: