Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

XVI Міжнародний фестиваль документального кіно стартував у Лубнах

XVI Міжнародний фестиваль документального кіно стартував у Лубнах

XVI Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA стартував у Лубнах. Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA вже вшосте демонструє лубенцям найцікавіші документальні стрічки про права людини. Фестиваль створює можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно та сприяє розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.

Читайте також: На Полтавщині показуватимуть фільми XVI Мандрівного міжнародного фестивалю «DOCUDAYS UA»

Як повідомили у Лубенській міськраді, під час зустрічей у навчальних закладах міста до уваги юних мешканці міста запропонують фільми з програми фестивалю DOCU/ЮНІСТЬ та DOCU/КОРОТКО «Послухай» ( Нідерланди), «Дівчина проти гравітації» (Данія) та «Чемпіонка» (Угорщина).

Через запитання «Дозволити програмі змінити вашу свідомість?» цьогорічний фестиваль розмірковує над тим, як змінюється наше повсякдення, звички та комунікації з появою цифрових технологій, які нові можливості вони відкривають та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в мережі.

поширити новину: