Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Вимірюватимемо нашу роботу за показниками кількості та якості», – Дмитро Лунін

«Вимірюватимемо нашу роботу за показниками кількості та якості», – Дмитро Лунін

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін провів нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА з організаційних питань.

«Чітко плануємо роботу, досягаємо результатів і здійснюємо відповідний контроль. Показники KPI, поставлені Кабінетом Міністрів до облдержадміністрації, голови облдержадміністрації, структурних підрозділів та їх керівників, повинні бути каскадовані до районних державних адміністрацій, – зазначив Дмитро Лунін. – За всіма програмами, що діють, планами роботи департаментів та управлінь будуть KPI. За напрямками, за якими KPI від Уряду немає, маємо самі їх визначити разом із керівниками та їх заступниками. Вимірюватимемо нашу роботу за показниками кількості та якості. У перший тиждень нового року потрібно ці критерії визначити. Чекаю від усіх структурних підрозділів пропозицій».

Також Дмитро Лунін порушив питання контролю кошторисів і тендерів, фінансового аналізу бюджетів райдержадміністрацій, розподілу залишків бюджетів та питання у сферах молодіжної політики й освіти, повідомили в Полтавській ОДА.

Крім того, обговорили на нараді й поліпшення організаційно-розпорядчої діяльності в ОДА. Дмитро Лунін наголосив на координації роботи між структурними підрозділами.

Система Orphus Поделиться на fb