Ви тут:
Суспільство 

Володимир Зеленський доручив перевірити протипожежний та техногенний стан закладів масового скупчення людей

Володимир Зеленський доручив перевірити протипожежний та техногенний стан закладів масового скупчення людей

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів у місячний термін провести детальну перевірку стану протипожежної й техногенної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей.

До таких закладів від носяться дитячі садочки, школи, професійно-технічні заклади і заклади вищої освіти, гуртожитки, заклади охорони здоров’я та соціального захисту населення, державних об’єктів критичної та транспортної інфраструктури тощо, написав на своїй сторінці у Фейсбук Глава держави.

Також доручив перевірити всіх посадових осіб, які надають висновки щодо стану пожежної безпеки об’єктів, на предмет халатності, безвідповідальності чи недоброчесності під час виконання ними службових обов’язків.

“Вимагаю жорстко реагувати на факти виявлених порушень пожежної чи техногенної безпеки, домагатись їхнього безумовного усунення, а також притягнення до відповідальності службових осіб, які їх допустили”, – написав Володимир Зеленський.

Президент запропонував переглянути стан і належну забезпеченість матеріально-технічними та транспортними ресурсами рятувальних підрозділів, служб невідкладного реагування та медицини катастроф, а також передбачити вдосконалення їхнього технічного оснащення та оновлення сучасними засобами порятунку.

Читайте також: “Нам потрібно не шукати крайніх, а більше не допускати такого жаху”, – Володимир Зеленський звернувся щодо пожежі в Одесі

А власників торговельних центрів, кінотеатрів, ресторанів, готелів закликав бути соціально відповідальними і забезпечити у своїх закладах пожежну безпеку.

поширити новину: