Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вогнеборці села Озера Кобеляцького району отримала новий пожежний автомобіль

Вогнеборці села Озера Кобеляцького району отримала новий пожежний автомобіль

10 грудня в селі Озера Кобеляцького району відбулося офіційне вручення нового пожежного автомобіля підвищеної прохідності для працівників місцевої пожежної команди №2.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Полтавській області.

В урочистому заході взяли участь: заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Ярослав Любецький, виконуючий обов’язки голови Кобеляцької районної державної адміністрації Володимир Катишков, депутат Полтавської обласної ради Геннадій Коваленко, голови сільських рад та інші.

Новий автомобіль для місцевої пожежної команди придбали за кошти обласного та місцевого бюджетів. Озерянська, Світлогірська, Шенгурівська, Лучківська, Григоро-Бригадирівська та Комендантівська сільські ради уклали договір співробітництва та взяли участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавщини. Загалом, на конкурс було подано 12 проектів, виграно – 6, у тому числі і проект придбання нового пожежного автомобіля для МПК №2 села Озера.

Поява на озброєнні нового пожежного автомобіля є дуже важливою подією для всіх мешканців навколишніх громад.

Як зауважив заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Ярослав Любецький, покращення матеріально-технічного стану та забезпечення належного функціонування підрозділу МПК повинно бути серед пріоритетів у житті громади.

“Пожежний автомобіль має підвищений запас вогнегасних речовин та забезпечений всім необхідним для успішного гасіння пожеж”, – наголосив Ярослав Любецький.

“Представники місцевих органів влади подякували керівництву обласної Служби порятунку “101” за допомогу та постійну підтримку в розвитку та забезпеченні пожежної та техногенної безпеки Кобеляцького району”, – йдеться у повідомленні.