Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Вітання, нагородження та святковий концерт: у Полтаві відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Вітання, нагородження та святковий концерт: у Полтаві відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. А напередодні у Полтаві, в палаці дозвілля “Листопад” вітали всіх тих, для кого це свято є професійним.

У залі зібрались депутати Полтави всіх рівнів, представники виконавчих апаратів, міських організацій та служб, ветерани органів місцевого самоврядування.

Запрошених на свято привітали: секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, депутат Полтавської обласної ради, лідер політичної партії “Рідне Місто” Олександр Удовіченко, депутат Полтавської міської ради, голова фракції “Батьківщина” Олег Бєлоножко, депутат Полтавської міської ради, голова фракції “Свобода” та депутат Полтавської міської ради Юліан Матвійчук .

“Я дуже радий вас всіх бачити в цьому залі. Сьогодні ми з вами святкуємо наше свято День місцевого самоврядування. Я хотів би подякувати всім вам за ту роботу, яку ви виконуєте щодня. Від кожної людини, яка працює в місцевому самоврядуванні залежить доля нашого міста. І за це вам велика вдячність. Шановні друзі, колеги зі святом!, – привітав присутніх Олександр Шамота.

“Шановні друзі! Дуже швидко летить час, рік пройшов і ми знову відзначаємо професійний день всіх тих, хто сьогодні працює для мешканців Полтави. Хочу сказати, що кожен з вас на своєму робочому місці, чи то гуманітарна сфера, чи то житлово-комунальне господарство, транспортні організації чи інші. Ви всі кожен день робите дуже важливу справу для кожного мешканця міста”, – сказав Олександр Удовіченко.

Кращі представники місцевого самоврядування отримали грамоти та нагороди.

Також на запрошених чекала святкова концертна програма, яку подарували глядачам, як юні таланти Полтави, так і легенда естради — група “Краяни”.

поширити новину: