Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Вірші. Музика. Шевченко»: у Полтаві влаштували мистецький вечір для підлітків

«Вірші. Музика. Шевченко»: у Полтаві влаштували мистецький вечір для підлітків

У Полтаві відбувся вечір української літературної творчості «Вірші. Музика. Шевченко», що проводили студенти Української академії лідерства. Про це повідомили в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Цей захід є переможцем конкурсу проєктів спільних заходів управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та дитячих, молодіжних громадських організацій, їх спілок, Студентської ради м. Полтави, органів студентського самоврядування закладів вищої освіти всіх рівнів акредитації та форм власності м. Полтава на виконання міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки.

«Вірші. Музика. Шевченко.» — захід для творчих підлітків Полтави, що дає можливість розкрити свої творчі здібності. Ідея заходу — надати молоді платформу для реалізації своїх ідей, а також довести, що українську класику можна подати в новому форматі та, у свою чергу, продемонструвати, що вона може бути цікавою для пізнання.

На мистецькі посиденьки завітала молодь, яка представила публіці свої таланти. Гості та студенти академії декламували вірші: як авторські, так і всім відомі твори Т. Г. Шевченка, та сучасних літераторів і митців. Окрім віршів, на арт-майданчику було представлено чимало пісень культових українських і світових виконавців. Учасники розважалися в інтерактивних іграх, знайомилися з новими друзями, а на пам’ять про свій дебют отримали стилізовані листівки та тематичні стікери. В перервах учасники мали можливість обмінятися контактами, поласувати прикрашеними в українському стилі смаколиками та потанцювати.