Ви тут:
Суспільство 

Відома українська співачка потрапила у ДТП: подробиці

Відома українська співачка потрапила у ДТП: подробиці

У мікроавтобус, в якому знаходилася Ірина Федишин, врізався пасажирський автобус.

Про це сама співачка написала на своїй сторінці у соцмережі instagram.

Переглянути цей допис в Instagram

Друзі, зі мною та моєю командою трапилася прикра пригода 😔 Вчора, повертаючися з концерту, о 00:45 ночі, ми потрапили в аварію. Це дуже страшно… 😭 Ми готувалися здійснювати маневр, включивши заздалегідь лівий поворот. У цей же час, інший пасажирський бус, перетнувши суцільну смугу, на швидкості «влетів» у наше авто. Удар був чималої сили. Через біль у м’язах, викликали швидку та провели ніч у лікарні. На щастя, все обійшлося травмами середньої важкості і шоком. Слава Богу, всі живі і здорові🙏 #іринафедишин #федишин #аварія #дтп

Допис, поширений Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)

“О 00:45 ночі ми потрапили в аварію (у Рівненській області – прим.автора). Це дуже страшно… Ми готувалися здійснювати маневр, включивши заздалегідь лівий поворот. У цей же час, інший пасажирський бус, перетнувши суцільну смугу, на швидкості «влетів» у наше авто”, – йдеться у повідомленні.

За словами співачки, через біль у м’язах довелося викликали швидку та провели ніч у лікарні.

“На щастя, все обійшлося травмами середньої важкості і шоком. Слава Богу, всі живі і здорові”.

Ірина Федишин — українська співачка, працює у жанрі поп-музика. Випустила шість альбомів: «Твій Ангел» (2007), «Україна колядує» (2007), «Пароль» (2012), «Україна колядує. Нове» (2013), «Цвіте калина» (2015), «Ти тільки мій» (2017).
Народилася 1 лютого 1987 року у Львові. Зростала вона в творчій родині — мати працювала в будинку культури, а батько — музикант, мав свій колектив, але інженер за освітою. З раннього віку виявляла музичні, вокальні й сценічні здібності.

У віці шести років майбутня співачка спробувала себе у ролі ведучої. Батько, хоч був музикантом, ніколи не вважав музику серйозною професією і мріяв, щоб дитина займалася шахами. Першим музичним інструментом у майбутньої співачки був синтезатор, на якому, швидко навчившись імпровізувати, Іринка почала писати перші свої пісні. Дід співачки — професор Ярослав Федишин, завідувач кафедри фізики та математики Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького.

У тринадцятирічному віці дівчинка вирішила здобути музичну освіту і пішла навчатися у музичну школу. Завдяки домашній освіті, її прийняли відразу до четвертого класу музичної школи, яку закінчила на відмінно. Там вона вела концертні програми. Здобуваючи економічну освіту в Львівському національному університеті імені Івана Франка, приватно навчалася музики й вокалу.

Брала участь в юнацьких конкурсах і фестивалях, де вигравала призи. Деякі пісні потрапляли до ротацій на українських радіостанціях. У 2005-му році співачка виступала в півфіналі національного конкурсу Євробачення, а в 2006-му та у 2009-му виступила в концертній програмі «Шлягер року».

Перша пісня «Перед образом Христа» була написана під час навчання в музичній школі. Крім власного репертуару (і тексти, й музику пише сама), Ірина Федишин приваблює публіку яскравою сценографією, видовищними постановками.

Згідно з інформацією, поданою на сайті співачки, творчість Ірини Федишин розвивається в двох напрямках. Перший з них — це український народний стиль, який частково перегукується з українським мелосом, його добре і весело сприймають на різноманітних вечірках і забавах. А другий — популярна музика. Ірини Федишин була учасницею творчого об’єднання «Ліра».
Федишин на 53-му Канадсько-Українському національному фестивалі у Канада.

У 2006 році дві пісні співачки було визнано шлягерами року. Ірина Федишин завжди працює зі своїм шоу балетом.

У лютому 2018 році Ірина взяла участь у восьмому сезоні «Голосу країни». На сліпих прослуховуваннях виконала власну пісню «Малесенькі долоньки». Попри те, що до неї повернулися крісла всіх чотирьох тренерів, Ірина вибрала саме команду Джамали. Під час вокальних боїв вона разом з Вікторією Шостак виконали пісню українського гурту «Vivienne Mort» — «Ти забув про мене», до наступного етапу (нокаутів) Джамала вибрала саме Ірину. Виконавши у нокаутах пісню «Вибачай» Ірини Білик, вона не потрапила в етап прямих ефірів.