Ви тут:
Суспільство Україна 

Від початку року резерви Нацбанку поповнили на $5 млрд

Від початку року резерви Нацбанку поповнили на $5 млрд

В останній тиждень листопада 2019 року Національний банк України викупив з валютного ринку 184 мільйони доларів. За допомогою валюти з ринку від початку року міжнародні золотовалютні резерви України поповнилися на 5 мільярдів доларів.

Про це повідомляє Hromadske.ua з посиланням на НБУ.

Обсяги викупу валюти в останній тиждень листопада зросли на 64 мільйони доларів або більш ніж у 1,5 раза. Загалом протягом листопада НБУ викупив з ринку для поповнення міжнародних резервів України 867,8 мільйона доларів. Продажу валюти з резервів не відбувалося.

Від початку року Нацбанк викупив з ринку 5,479 мільярда доларів для поповнення міжнародних золотовалютних резервів. Водночас, через різкі коливання курсу валют та девальвацію гривні, НБУ витратив з резервів 479,23 мільйона доларів. Таким чином, чисте поповнення міжнародних резервів склало рівно 5 мільярдів доларів.

“Наразі в Україні спостерігається сприятлива ситуація на валютному ринку: через значну пропозицію іноземної валюти її курс падає. Так, напередодні курс долара перетнув позначку у 24 гривні за долар та побив майже 4-річний рекорд, сягнувши найнижчої позначки за останні роки”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: