Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця проведе наймасштабнішу реконструкцію Центрального залізничного вокзалу в Києві, — Євген Кравцов

Укрзалізниця проведе наймасштабнішу реконструкцію Центрального залізничного вокзалу в Києві, — Євген Кравцов

Найближчим часом Укрзалізниця планує дати нове життя Центральному залізничному вокзалу в Києві.

Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на своїй сторінці в Facebook, пише Укрзалізниця.

«Сучасний, зручний, без хаотично запаркованих автомобілів та стихійної торгівлі. Саме таким я бачу Центральний залізничний вокзал у Києві. Його редевелопмент розпочинаємо зсередини. Уже в найближчі декілька місяців плануємо через систему Prozorro, максимально відкрито, обрати партнера, який візьме в оренду торговельні площі на Центральному, Південному вокзалі та конкорсі (понад 10 тис. квадратних метрів)», — повідомив Євген Кравцов.

За його словами, у процесі запланованих змін будуть ліквідовані торговельні точки, що заважають пасажирам або псують інтер’єр. Зручні та невикористані площі, такі як багажне відділення, де наразі проходить виставка Ukraine WOW, будуть комерціалізовані. На облаштування нових торговельних місць, як підрахували в компанії, потенційний орендар витратить близько 70 млн грн.

«Завдяки такому підходу буде реконструйовано зсередини вокзал та значно збільшені доходні надходження Укрзалізниці: розраховуємо на зростання у 7 разів. Наразі ж з початку 2019 року вокзал завдав компанії більше 87 млн грн збитків», — зазначив Євген Кравцов.

Керівник Укрзалізниці також повідомив, що на наступному етапі Укрзалізниця планує реконструювати привокзальні площі й згодом частину площ передати в концесію. Також на базі залізничного вокзалу має з’явитися торговельно-розважальний центр.

«До кінця року ми публічно представимо на обговорення громадськості всі етапи наймасштабнішої реконструкції», — резюмував Євген Кравцов.

поширити новину: