Ви тут:
Суспільство Україна 

Укртранснафта на 10 років продовжила транзит російської нафти

Укртранснафта на 10 років продовжила транзит російської нафти

3 грудня 2019 року АТ “Укртранснафта” та ПАТ “Транснефть” уклали додаткову угоду до договору про надання послуг з транспортування нафти територією України, яка продовжує його дію на десять років – ‪з 1 січня 2020 року до 1 січня 2030 року‬.

Про це повідомляє пресслужба Укртранснафти.

Документ підписали генеральний директор АТ “Укртранснафта” Микола Гавриленко та віцепрезидент ПАТ “Транснефть” Сергій Андронов в рамках Міжнародної конференції “Енергетика у 21 столітті” (м. Загреб, Республіка Хорватія). Під час зустрічі сторони обговорили перспективи подальшої співпраці між компаніями.

Підписання документу відбулось відповідно до рішення акціонера АТ “Укртранснафта” – НАК “Нафтогаз України” від 27 листопада 2019 року.

Окрім пролонгації договору, додаткова угода між АТ “Укртранснафта” і ПАТ “Транснефть” актуалізує низку його положень з врахуванням поточного стану змін на ринку послуг з транспортування нафти в регіоні.

При цьому базові принципи співробітництва між АТ “Укртранснафта” та ПАТ “Транснефть” залишились без змін, зокрема такі, як порядок оплати послуг і механізм взаємодії на рівні технічних служб двох нафтотранспортних операторів.

“Укладення додаткової угоди гарантує безпечну та сталу роботу нафтотранспортної системи України на довгостроковій основі, створює підґрунтя для завантаження системи магістральних нафтопроводів Товариства транзитними обсягами нафти в напрямку країн Європи та забезпечує довгострокове стабільне джерело доходів Укртранснафти”, – йдеться у повідомленні.